Bazén Florida 2,44x0,76 m s pieskovou filtráciou

Bazén Florida patrí medzi obľúbené nadzemné bazény v Slovenskej republike. Kúpanie vo vlastnom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Florida je výhodná cena, ľahká údržba, stabilita konštrukcie, široká hladina vody a ľahké sprevádzk… Celý popis »
 • Dostupnosť: 21.03.2023
 • Výrobce: Marimex
Produkt již není dostupný.
Najlepšia ponuka
400 000 produktov
95% skladom
pripravené na odoslanie
Overené obchody
vyberte si bezpečne
Radi vám poradíme
v magazine i v slovníku

Podrobné špecifikácie produktu

Popis: Bazén Florida 2,44x0,76 m s pieskovou filtráciou
Bazén Florida patrí medzi obľúbené nadzemné bazény v Slovenskej republike. Kúpanie vo vlastnom bazéne si môže dopriať naozaj každý. Prednosťou bazéna Florida je výhodná cena, ľahká údržba, stabilita konštrukcie, široká hladina vody a ľahké sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť, zostaviť podpornú konštrukciu, na ktorú sa navlečie bazénová fólia. Od vybalenia bazéna môžete do 30 minút napúšťať vodu. Bazén je nutné po skončení bazénovej sezóny vyčistiť, vypustiť a uskladniť na suché, nemrznúce miesto. Správnou údržbou predĺžite životnosť bazéna. Odporúčame bazén po kúpaní zakrývať krycou plachtou. Bazénová fólia :Laminovaná fólia bazéna Florida je trojvrstvová, vystužená polyesterovou tkaninou. Kvalitné spracovanie zaistí dlhodobé bezproblémové používanie bazéna.Hrúbka steny: 0,51 mm, hrúbka dna: 0,26 mm.Výhody bazénov Florida: Jednoduchá montážBazén Florida je možné postaviť bez stavebných úprav na pozemku. Stačí len postaviť nosnú konštrukciu a napnúť na ňu bazénovú fóliu. Do hodiny od vybalenia bazéna sa môže napúšťať voda. Stabilita a veľkosťBazénovú plachtu vypína pevná kovová konštrukcia, ktorá umožňuje, aby boli bazény vyrábané aj vo veľkých rozmeroch. Široká vodná plocha tak poskytuje dostatočný priestor na kúpanie. SezónnosťBazén stojí na záhrade len v období kúpacej sezóny. Akonáhle príde zima, uvoľní priestor na záhrade iným aktivitám. Vďaka tomu môže byť každé leto ľahko postavený inde.Pripojenie pieskovej filtrácie: K bazénu je dodávaná piesková filtrácia ProStar Plus 2 s výkonom 2 m3/hod., vrátane hadic, spojovacieho materiálu a prechodiek stenou bazéna. Pre napojenie filtrácie sú pripravené prechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4").  Štandardne sa k pieskovej filtrácii filtračný piesok nedodáva, je treba ho objednať zvlášť. Súčasťou balenia bazéna Florida: bazén Florida návod piesková filtrácia  2 ks bazénových hadíc (dĺžka 3 m, ⌀ 32 mm)záslepky prechodov stien bazénaprechod stenou k bazénom Intex - sada 2 ksTolerancia rozmerov bazéna:Uvedené rozmery bazéna sú len orientačné a ovplyvniť ich môže rovnosť podkladu či objem napustenej vody. Povolená výrobná odchýlka je 5 %. Zapustenie bazéna Florida:Bazén Florida nie je určený k celkovému ani čiastočnému zapusteniu do zeme. Ide o nadzemný bazén.Uskladnenie bazéna Florida:Bazén Florida nie je určený k celoročnej prevádzke a preto by mal byť na konci kúpacej sezóny zazimovaný. Bazén je potreba vypustiť, umyť od nečistôt, osušiť a uložiť na suché miesto, kde nemrzne. Je vhodné ho v priebehu zimy občas preskladať, aby vo fólii nevznikali prehyby. Predĺžite tak jeho životnosť.Detailné informácie o zazimovaní bazéna nájdete v návode, prípadne v našej Poradni.

V obchode Marimex.sk je tento tovar Bazén Florida 2,44x0,76 m s pieskovou filtráciou za 180 €. Tento tovar si môžete jednoducho objednať priamo z internetového obchodu. Produkt je na sklade a nachádza sa v kategórii Bazény.

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj recenzie Bazén Florida 2,44x0,76 m s pieskovou filtráciou, popis o predajcovi Marimex.sk a odporúčania, kde kúpiť Bazén Florida 2,44x0,76 m s pieskovou filtráciou. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.
Zobraziť celý popis produktu >>>

📊 Parametry produktu

Kategórie
Výrobca
Predávajúci
Marimex.sk
Marimex.sk
Dostupnosť
21.03.2023
Hodnotenie
Pozitívne hodnotenie produktu
Recenzie
EAN


⭐ Recenzie k produktu a e-shopu


 1. Ľudmila
  Rýchle dodanie, korektné jednania, skvelá komunikácia.
 2. Peter
  so službami obchodu som nadmieru spokojná, všetko prebehlo tip top
 3. Zuzana
  Komunikácia, informovanosť, ochota, ústretovosť, rýchle dodanie

O predajcovi Marimex.sk Logo Marimex.sk e-shop

Logo Marimex.sk e-shop

Přejít do e-shopu >>Kde kúpiť Bazén Florida 2,44x0,76 m s pieskovou filtráciou

Chcete ušetriť každý cent? Na to slúži porovnávač cien Heureka, ktorý vám povie, ktorý obchod predáva produkt Bazén Florida 2,44x0,76 m s pieskovou filtráciou za najlepšiu cenu. Ďalšou skvelou funkciou je možnosť výberu e-shopov s výdajným miestom alebo pobočkou. Pozrite si najbližší obchod.


Menu Livli.sk